🚚 🍯   Darmowa wysyłka od
(Paczkomaty In Post)
199,00 zł

testowa

Praktyczny i pięknie zapakowany miód z polskiej, rodzinnej pasieki to prezent idealny dla firmowych kontrahentów, pracowników lub współpracowników. Nasze zestawy prezentowe z polskim miodem premium sprawdzą się nie tylko jako świąteczny prezent firmowy – rocznica istnienia firmy, podziękowanie za współpracę, gadżet promocyjny – nasz miód to idealny prezent na wiele firmowych okazji. Zestawy prezentowe oferujemy w eko kartonikach z tektury lub eleganckich drewnianych skrzynkach. Nasz miód na prezent możemy dowolnie dostosować do Państwa wymagań.

Szybka wycena

* - Pole wymagane

Oprócz miodu w zestawach prezentowych oferujemy także masła orzechowe. Oferujemy atrakcyjne ceny zestawów prezentowych z masłami orzechowymi, w celu poznania konkretnej wyceny prosimy o telefon lub mail. 

 Personalizowane zestawy miodów na prezent

Możliwość personalizacji wybranego prezentu firmowego sprawia, że nasze miody będą stanowić doskonały element reprezentacyjny Państwa firmy. Oferowane przez nas opakowania na miód można dowolnie personalizować poprzez:

  • Nadruk Państwa logo lub wybranej grafiki/tekstu na opakowaniach tekturowych lub wypalenie logo na drewnianej skrzynce
  • Wykonanie skrzynki lub tekturowego kartonika na wymagany wymiar
  • Dopasowanie kolorystyczne wstążki ozdabiającej zestaw prezentowy
  • Wykonanie wstążki z Państwa logo/wybranym tekstem lub grafiką
  • Wypalenie Państwa logo/wybranego tekstu na łyżce do miodu lub na nabieraku do miodu
  • Dołączenie do zestawu prezentowego zawieszki zadrukowanej dowolnym wzorem/tekstem
  • Stworzenie dedykowanej etykiety na słoiczki z miodem, zadrukowanej dowolnym wzorem, tekstem, logo
  • Udekorowanie wieczek słoiczków miękkim, bawełnianym materiałem zadrukowanym dowolnym wzorem, tekstem lub logo

Wycena ustalana jest indywidualnie zależnie od wielkości zestawu, wybranych dodatków oraz elementów personalizacji.

Na terenie Warszawy oferujemy własny transport.

Zapytania prosimy kierować do:
Justyna Kalińska-Kopciał

[email protected]

+48 692 346 807

Mini miodki upominkowe

Oprócz zestawów prezentowych z miodem i miodów w drewnianych skrzynkach oferujmy także miód w małych słoiczkach o standardowych pojemnościach 40 ml oraz 80 ml. Mamy również możliwość rozlania naszego miodu w słoiczki o dowolnym kształcie i rozmiarze, dopasowanym do Państwa potrzeb.

Mini miodki upominkowe możemy dowolnie personalizować poprzez udekorowanie ich materiałem zadrukowanym dowolnym wzorem, naklejką na wieczku lub na boku słoiczka, wstążką lub zawieszką. Miód w małych słoiczkach oferujemy także całkowicie bez dekoracji, jako dodatek do koszy prezentowych czy niewielki gadżet np. podczas konferencji firmowych.

Wycena mini miodków ustalana jest indywidualnie, zależnie od ilości miodków, ich gramatury, rodzaju oraz sposobu personalizacji.


Ofertowa hurtowa oraz marki własne

Nasz miód oraz masła orzechowe sprzedawane są w sklepach ze zdrową żywnością, na lokalnych targach i bazarach, w restauracjach oraz hotelach. W celu poznania oferty hurtowej skontaktuj się z nami – prześlemy katalog, cennik oraz warunki współpracy.
Miód z naszej pasieki sprzedawany jest przede wszystkim pod naszą marką. Oferujemy produkcję maseł orzechowych pod markami własnymi a także produkcję hurtową dla gastronomii (lodziarnie, restauracje, piekarnie). W celu poznania szczegółów współpracy prosimy o kontakt.


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium