🚚 🍯   Darmowa wysyłka od
(Paczkomaty In Post)
199,00 zł

Personalizowane miodki na wesele

Personalizowane miodziki ślubne to najlepszy sposób na podziękowanie dla weselnych gości od Młodej Pary. Złocisty miód, miękki materiał zadrukowany dowolnym wzorem oraz piękna wstążka - to wszystko sprawia, że nasze miodki są eleganckim i przydatnym prezentem dla bliskich. 

W celu złożenia zamówienia na miodki weselne zapraszamy do naszego kreatora miodków którym samodzielnie wybierzecie odpowiedni wzór, dopasujecie wstążkę oraz inne dodatki!

Jeżeli jednak chcesz zamówić miodki telefonicznie, zapraszam:
Justyna: +48 692 346 807

Nasze słoiczki z miodem w formie podziękowań dla gości wykonywane są w 100% ręcznie z dbałością o wszystkie szczegóły. Oferujemy słoiczki w dwóch pojemnościach - 40 ml (ok. 50 g miodu netto) oraz 80 ml (ok 100 g miodu netto). Wszystkie słoiczki wypełnione są najwyższej jakości miodem pochodzącym z naszej pasieki. Najczęściej proponujemy naszym Klientom delikatny i słodki w smaku miód wielokwiatowy. W zależności od dostępności w słoiczkach może znajdować się także miód lipowy lub miód akacjowo-łąkowy. 

Ceny naszych miodków na wesele rozpoczynają się już od 5 zł za sztukę. W tej cenie oferujemy miód w małym słoiczku, dekorację czyli wysokiej jakości bawełniany materiał zadrukowany dowolnym wzorem oraz wstążkę lub sznurek. Dodatkowo, możemy do miodzików dołączyć winietkę z imionami gości lub wybranym cytatem. 

Miodki na wesele

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się czy nasze miodki ślubne będą odpowiednim upominkiem dla Waszych gości to zachęcamy do zamówienia zestawu próbnego miodków prezentowych w cenie 15 zł za zestaw. W skład każdego zestawu wchodzą: dwa miodki z pełną dekoracją (gramatura 50 g oraz 100 g), kilkanaście materiałów ze wzorami z poprzednich realizacji, przykładowe naklejki oraz winietki, a także kilka przykładowych wstążek. 

Miodki ślubne

W celu złożenia zamówienia na nasze miodki weselne bardzo prosimy o kontakt: 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium