🚚 🍯   Darmowa wysyłka od
(Paczkomaty In Post)
199,00 zł

Zestawy prezentowe z miodem dla firm

Praktyczny i pięknie zapakowany miód z polskiej, rodzinnej pasieki to prezent idealny dla firmowych kontrahentów, pracowników lub współpracowników. Nasze zestawy prezentowe z polskim miodem premium sprawdzą się nie tylko jako świąteczny prezent firmowy – rocznica istnienia firmy, podziękowanie za współpracę, gadżet promocyjny – nasz miód to idealny prezent na wiele firmowych okazji. Zestawy prezentowe z miodem dla firm oferujemy w eko kartonikach z tektury lub eleganckich drewnianych skrzynkach. Nasz miód na prezent dla firm możemy dowolnie dostosować do Państwa wymagań. Oprócz miodu w zestawach prezentowych firmowych oferujemy także masła orzechowe.

Oferujemy: 

- różne opcje cenowe - od 20 do 160 zł netto 

- personalizacja - umieszczenie logo na bilecie, pudełku, łyżce, czerpaku lub owijce 

- przygotujemy grafikę dostosowaną do Państwa potrzeb 

- wysyłka bezpośrednio do Klientów lub Kontrahentów

- realizujemy zamówienia na różne gramatury miodów i past 

Szybka wycena

* - Pole wymagane

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego w którym można zobaczyć nasze zestawy świąteczne z miodem.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny w przypadku prezentu firmowego jest wybór odpowiednich produktów jak i dopasowanie cenowe. Z tego względu miody w zestawach prezentowych dla firm można dowolnie wybierać, a dzięki temu idealnie dopasować do wymagań cenowych. W ofercie sklepu internetowego bartnikmazowiecki.pl znajdują się zarówno miody tradycyjne jak i miody z owocami, w szczególności polecamy jednak Miód Mikstury, które wyróżniają się eleganckimi opakowaniami. Pudełka w które zapakowane są nasze zestawy miodów firmowych są wykonane z eko tektury albo kolorowej tektury z pełnym nadrukiem.

 Zestawy świąteczne z miodem dla firm 

Święta Bożego Narodzenia to szczególny moment we wszystkich domach, ale też we wszystkich firmach. To właśnie przy okazji Świąt chcemy podziękować naszym pracownikom, kontrahentom lub współpracownikom i przekazać im elegancki, a przy okazji praktyczny prezent. Polecamy nasze zestawy świąteczne z miodem dla wszystkich firm poszukujących prezentu uniwersalnego - takiego który spodoba się każdemu niezależnie od zajmowanego stanowiska i branży. Pięknie opakowane miody świąteczne z personalizacją firmową doskonale sprawdzą się jako prezent świąteczny. Możemy zaoferować Państwu zarówno zestawy w wersjach budżetowych jak i w wersjach premium. W celu przygotowania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt z nami. Oferujemy szybką realizację, produkty jakości premium, piękne opakowania i fachową obsługę.

 

Wycena zestawów świątecznych z miodem dla firm - wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami:

+48 692 346 807

[email protected]

 

Mamy doświadczenie w realizacji dużych zamówień zestawów świątecznych z miodem dla firm. Dla jednej z czołowych polskich spółek akcyjnych przygotowywaliśmy 1000 sztuk zestawów z miodami, realizowaliśmy również średnie zamówienia na kilkaset (200-500 sztuk) zestawów prezentowych których wysyłka odbywała się bezpośrednio z naszej firmy. Byliśmy odpowiedzialni zarówno za przygotowanie zestawów świątecznych z miodem jak i ich spakowanie oraz wysyłkę bezpośrednio do kontrahentów naszego Klienta.


Personalizowane zestawy miodów na prezent firmowy

Możliwość personalizacji wybranego prezentu firmowego z miodem sprawia, że nasze miody będą stanowić doskonały element reprezentacyjny Państwa firmy. Oferowane przez nas opakowania na miód można dowolnie personalizować poprzez:

  • Nadruk Państwa logo lub wybranej grafiki/tekstu na opakowaniach tekturowych lub wypalenie logo na drewnianej skrzynce
  • Wykonanie skrzynki lub tekturowego kartonika na wymagany wymiar
  • Dopasowanie kolorystyczne wstążki ozdabiającej zestaw prezentowy
  • Wykonanie wstążki z Państwa logo/wybranym tekstem lub grafiką
  • Wypalenie Państwa logo/wybranego tekstu na łyżce do miodu lub na nabieraku do miodu
  • Dołączenie do zestawu prezentowego zawieszki zadrukowanej dowolnym wzorem/tekstem
  • Stworzenie dedykowanej etykiety na słoiczki z miodem, zadrukowanej dowolnym wzorem, tekstem, logo
  • Udekorowanie wieczek słoiczków miękkim, bawełnianym materiałem zadrukowanym dowolnym wzorem, tekstem lub logo

Wycena personalizowanych zestawów miodów na prezent ustalana jest indywidualnie, zależnie od ilości zestawów, wybranych miodów i maseł orzechowych oraz rodzaju personalizacji.

Na terenie Warszawy oferujemy własny transport. 

 

Wycena personalizowanych zestawów z miodem dla firm: 

+48 692 346 807

[email protected]

 

 

 

Mini miodki upominkowe na prezent firmowy

Oprócz zestawów prezentowych z miodem i miodów w drewnianych skrzynkach oferujmy także miód w małych słoiczkach o standardowych pojemnościach 40 ml oraz 80 ml. Mamy również możliwość rozlania naszego miodu w słoiczki o dowolnym kształcie i rozmiarze, dopasowanym do Państwa potrzeb. Mini miodki upominkowe możemy dowolnie personalizować poprzez udekorowanie ich materiałem zadrukowanym dowolnym wzorem, naklejką na wieczku lub na boku słoiczka, wstążką lub zawieszką. Miód w małych słoiczkach oferujemy także całkowicie bez dekoracji, jako dodatek do koszy prezentowych czy niewielki gadżet np. podczas konferencji firmowych. Wycena mini miodków ustalana jest indywidualnie, zależnie od ilości miodków, ich gramatury, rodzaju oraz sposobu personalizacji.


Ofertowa hurtowa miodów oraz marki własne

Nasz miód oraz masła orzechowe sprzedawane są w sklepach ze zdrową żywnością, na lokalnych targach i bazarach, w restauracjach oraz hotelach. W celu poznania oferty hurtowej skontaktuj się z nami – prześlemy katalog, cennik oraz warunki współpracy. Miód z naszej pasieki sprzedawany jest przede wszystkim pod naszą marką. Oferujemy produkcję maseł orzechowych pod markami własnymi a także produkcję hurtową dla gastronomii (lodziarnie, restauracje, piekarnie). W celu poznania szczegółów współpracy prosimy o kontakt.


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium