Chcesz naturalnie wzmocnić odporność i szukasz prawdziwego pyłku pszczelego? Już teraz czekają na Ciebie skarby z naszej pasieki. Poczuj wyjątkowy...
Pomarańcze w miodzie
Pomarańcze w miodzie to smak lata zamknięty w słoiku. Aż 96% nektarowego miodu wielokwiatowego i 4% liofilizowanych plastrów pomarańczy tworzy wyjątkową kompozycję – słodką, orzeźwiającą i pełną naturalnych aromatów. Idealne do herbaty, deserów, a nawet na kanapkę. Spróbuj tej cytrusowej nowości i zakochaj się w naturalnej słodyczy. Po prostu pycha!
Masa netto: 400g
Kraj pochodzenia miodu: Polska
Kraj pochodzenia pomarańczy: Hiszpania/Ameryka Południowa
Składniki: miód nektarowy wielokwiatowy 96%, pomarańcze liofilizowane plastry 4%
Smak: słodko-cytrusowy, intensywnie orzeźwiający
Pomarańcze w miodzie – pyszny smak i prosty skład!
Czy jeden produkt może przywoływać zarówno pełnię lata, jak i zimowe wieczory? Teraz jest to możliwe, a wszystko za sprawą pomarańczy w miodzie. To w pełni naturalny produkt, w którego składzie znajdziesz wyłącznie liofilizowane plastry pomarańczy oraz nektarowy miód wielokwiatowy prosto z naszej pasieki. Całość przyciąga słodko-cytrusowym smakiem, który znakomicie orzeźwia i przywodzi na myśl wakacje spędzone nad lazurowym morzem. Z jednej strony pomarańcze w miodzie pozwalają się poczuć niczym podczas urlopu w Hiszpanii czy Grecji, a z drugiej kojarzą się z ciepłem domowego ogniska i zimowymi herbatami. To jeden z tych wyjątkowych produktów, który posiada wiele nietuzinkowych odsłon, a każda z nich wzbudza zachwyt.
Naturalne pomarańcze w miodzie
W okresie PRL-u były towarem deficytowym i symbolem luksusu – pomarańcze są owocami o bogatej historii. Na szczęście przyszło nam żyć w czasach, w których mamy swobodny dostęp do tych aromatycznych cytrusów. W połączeniu z delikatnym miodem wielokwiatowym tworzą całość, której nie sposób się oprzeć. Pomarańcze w miodzie doskonale równoważą słodycz z kwaskowatością, zapewniając wyjątkowe doznania smakowe. Co ciekawe, nie tylko w Polsce pomarańcze są kojarzone z ważnymi świętami. W Chinach także współcześnie istnieje tradycja wręczania cytrusów z okazji Nowego Roku. Chińska nazwa pomarańczy brzmi podobnie do słowa sukces. W związku z tym owoce są uważane za symbol pomyślności i rodzaj dobrej wróżby.
Jak jeść pomarańcze w miodzie?
Z czym podawać pomarańcze z miodem? Najprostszym sposobem jest jedzenie ich prosto ze słoika. Świetnie smakują także położone na kanapce. Pomarańcze w miodzie są również fenomenalnym dodatkiem do wielu napojów. W wersji zimowej fantastycznie komponują się z czarną herbatą. Możesz dorzucić też goździki, imbir i anyż. W ten sposób otrzymasz niezwykle pyszną miksturę idealną na chłodne dni. W sezonie letnim przerzucamy się na lemoniadę. Plasterki pomarańczy w miodzie zapewniają naturalną słodycz, a przy tym przynoszą tak potrzebne orzeźwienie. Niezależnie od pory roku warto wypróbować przepis na smoothie z pomarańczami w miodzie. Wystarczy, że zmiksujesz swoje ulubione owoce, plasterek pomarańczy w miodzie oraz mleko, sok albo napój roślinny. Możesz też dorzucić niektóre warzywa np. szpinak albo jarmuż. To prosty sposób na pyszną i pożywną przekąskę.
Dla kogo pomarańcze w miodzie?
Jednak na napojach dopiero rozpoczyna się kulinarny potencjał pomarańczy w miodzie. Są one także znakomitym urozmaiceniem śniadań. Pasują do naleśników, owsianki, gofrów czy jogurtu naturalnego. W wersji deserowej możesz dodać je do ciast i tart. Fenomenalnie smakują z sernikiem na zimno, babką cytrynową i muffinkami. Są też świetnym dodatkiem do lodów śmietankowych. W wersji wytrawnej pomarańcze w miodzie warto podać z pieczoną kaczką albo schabem. Słodko-kwaśny smak owoców doskonale podbija aromat mięsa. Jeżeli szukasz przepisu wegetariańskiego, wówczas dobrym wyborem będzie sałatka z rukolą, gorgonzolą, pomarańczą z miodem i orzechami. Inną opcją jest podanie plasterków pomarańczy w miodzie w towarzystwie serów.
Pasieka Bartnik Mazowiecki:
Bartnik Mazowiecki to rodzinna pasieka położona w sercu Mazowsza. W obecnym kształcie nasza rodzinna pasieka "Bartnik Mazowiecki" to efekt pasji oraz wieloletniej pracy jej założyciela, czyli Edwarda Kalińskiego. Początkowo nasza pasieka prowadzona była hobbystycznie, lecz wraz z biegiem lat oraz nabywanym doświadczeniem praca przy pszczołach stała się naszym głównym zajęciem. Obecnie Bartnik Mazowiecki to pasieka licząca kilkaset rodzin pszczelich, którymi opiekuje się Edward Kaliński wraz z córką Justyną, która dla pszczelarstwa zrezygnowała z pracy w korporacji. Praca przy pszczołach oraz dostarczanie naszym Klientom prawdziwego, naturalnego miodu oraz zdrowego pyłku pszczelego sprawia nam mnóstwo radości! Obecnie śmiało możemy stwierdzić, że praca jest równocześnie naszą pasją.
Opakowanie:
pomarańcze w miodzie zapakowane są w szklane słoiki. Do wysyłki podchodzimy ze szczególną ostrożnością i staramy się, żeby nasze produkty dotarły do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Zwracamy też uwagę na ekologię. Podczas pakowania nie używamy folii bąbelkowej. Do wypełnienia kartonu wykorzystujemy pocięte kartony z odzysku, papier bąbelkowy i papier pakowny.
Płatność:
- przelew tradycyjny - dane do przelewu otrzymasz po finalizacji zakupu na wskazany przez Ciebie adres e-mail w potwierdzeniu zamówienia,
- szybki przelew przez firmę Blue Media bezpiecznego operatora polskich płatności,
- płatność przy odbiorze - możliwa w przypadku wybrania kuriera za pobraniem lub paczkomatu za pobraniem.
Wysyłka:
oferujemy darmową wysyłkę na zamówienia powyżej 199 zł przy przedpłacie!
Zamówienia wysyłamy z największą starannością:
- kurierem DPD (przedpłata i za pobraniem),
- kurierem InPost (przedpłata i za pobraniem),
- do paczkomatów InPost (przedpłata).
Czas dostawy:
zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty (lub złożenia zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze lub płatności on-line). Do czasu dostawy należy doliczyć czas potrzebny na wykonanie usługi przez operatora pocztowego lub firmę kurierską (1-2 dni robocze).
Dziękujemy za zakup naszych owoców w miodzie!
Smacznego!
Podziel się swoimi wrażeniami #BartnikMazowiecki i #MazowieckieMiody
