Chcesz naturalnie wzmocnić odporność i szukasz prawdziwego pyłku pszczelego? Już teraz czekają na Ciebie skarby z naszej pasieki. Poczuj wyjątkowy...
Wiśnie w miodzie
Wiśnie w miodzie to wyjątkowe połączenie naturalnej słodyczy miodu i charakterystycznej, lekko kwaskowej nuty owoców. Aż 95% nektarowego miodu wielokwiatowego i 5% liofilizowanych wiśni tworzy harmonijną, w pełni naturalną kompozycję o wyrazistym smaku, której trudno się oprzeć. Już teraz spróbuj tej unikatowej propozycji i odkryj smak lata zamknięty w słoiku.
Masa netto: 400g
Kraj pochodzenia miodu: Polska
Kraj pochodzenia wiśni: Polska
Składniki: miód nektarowy wielokwiatowy 95%, wiśnie liofilizowane 5%
Smak: owocowy, słodko-kwaśny
Wiśnie w miodzie – pyszny smak i prosty skład!
Wiśnie w miodzie to prawdziwa uczta dla zmysłów – unikatowe połączenie polskiego miodu wielokwiatowego i aromatycznych, liofilizowanych wiśni. Słodycz miodu idealnie przełamuje lekko kwaskowy charakter owoców, tworząc harmonijną i pełną smaku kompozycję, której trudno się oprzeć.
Dzięki procesowi liofilizacji wiśnie zachowują swój naturalny smak, barwę i wartości odżywcze, a miód wielokwiatowy dodaje im aksamitnej słodyczy i delikatnego aromatu lata. To zdrowa alternatywa dla klasycznych słodyczy – bez sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów.
Jak wykorzystać Wiśnie w miodzie?
-
jako słodko-owocowy dodatek do naleśników, gofrów i lodów,
-
do owsianki, musli i jogurtów,
-
do ciast i deserów, aby podkreślić ich smak,
-
albo… po prostu prosto ze słoika, gdy masz ochotę na coś wyjątkowego!
Spróbuj i przekonaj się, że natura smakuje najlepiej, gdy zamknięta jest w prostych i szlachetnych składnikach.

Wraz z upływem czasu wiśnie mogą zabarwić miód, jest to naturalne zjawisko.
Pasieka Bartnik Mazowiecki:
Bartnik Mazowiecki to rodzinna pasieka położona w sercu Mazowsza. W obecnym kształcie nasza rodzinna pasieka "Bartnik Mazowiecki" to efekt pasji oraz wieloletniej pracy jej założyciela, czyli Edwarda Kalińskiego. Początkowo nasza pasieka prowadzona była hobbystycznie, lecz wraz z biegiem lat oraz nabywanym doświadczeniem praca przy pszczołach stała się naszym głównym zajęciem. Obecnie Bartnik Mazowiecki to pasieka licząca kilkaset rodzin pszczelich, którymi opiekuje się Edward Kaliński wraz z córką Justyną, która dla pszczelarstwa zrezygnowała z pracy w korporacji. Praca przy pszczołach oraz dostarczanie naszym Klientom prawdziwego, naturalnego miodu oraz zdrowego pyłku pszczelego sprawia nam mnóstwo radości! Obecnie śmiało możemy stwierdzić, że praca jest równocześnie naszą pasją.
Opakowanie:
wiśnie w miodzie zapakowane są w szklane słoiki. Do wysyłki podchodzimy ze szczególną ostrożnością i staramy się, żeby nasze produkty dotarły do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Zwracamy też uwagę na ekologię. Podczas pakowania nie używamy folii bąbelkowej. Do wypełnienia kartonu wykorzystujemy pocięte kartony z odzysku, papier bąbelkowy i papier pakowny.
Płatność:
- przelew tradycyjny - dane do przelewu otrzymasz po finalizacji zakupu na wskazany przez Ciebie adres e-mail w potwierdzeniu zamówienia,
- szybki przelew przez firmę Blue Media bezpiecznego operatora polskich płatności,
- płatność przy odbiorze - możliwa w przypadku wybrania kuriera za pobraniem lub paczkomatu za pobraniem.
Wysyłka:
oferujemy darmową wysyłkę na zamówienia powyżej 199 zł przy przedpłacie!
Zamówienia wysyłamy z największą starannością:
- kurierem DPD (przedpłata i za pobraniem),
- kurierem InPost (przedpłata i za pobraniem),
- do paczkomatów InPost (przedpłata).
Czas dostawy:
zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty (lub złożenia zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze lub płatności on-line). Do czasu dostawy należy doliczyć czas potrzebny na wykonanie usługi przez operatora pocztowego lub firmę kurierską (1-2 dni robocze).
Dziękujemy za zakup naszych owoców w miodzie!
Smacznego!
Podziel się swoimi wrażeniami #BartnikMazowiecki i #MazowieckieMiody
Najczęściej wybierane
Zobacz wszystkie
