🚚 🍯   Darmowa wysyłka od
(Paczkomaty In Post)
189,00 zł

Zestaw świąteczne z miodem z pasieki

 Oferujemy pięknie zapakowane zestawy świąteczne z miodem z pasieki. Miód na prezent w eko kartonikach oferujemy w trzech opcjach - zestaw świąteczny mały, średni oraz duży. Mały zestaw świąteczny składa się z jednego miodu w słoiku 450 g miodu netto, tekturowego kartonika typu walizka, wstążki oraz drewnianej łyżki lub nabieraka do miodu. Do wyboru w słoiczkach 450 g mamy: miód lipowy, miód wielokwiatowy, rzepakowy lub miody z dodatkami takie jak miód z kakao, miód z maliną lub czarną porzeczką, miód z imbirem, jabłkiem i cynamonem lub miód z samym cynamonem. Posiadamy także miód z pyłkiem oraz miód z propolisem i pyłkiem.

Poprzez nasz sklep internetowy można zamówić zestaw prezentowy z jednym małym miodem.

Średni zestaw świąteczny składa się z dwóch miodów w słoiczkach o gramaturze 450 g netto miodu. Proste słoiczki z pysznym miodem, oklejone nowoczesną etykietą to wspaniały pomysł na prezent świąteczny i nie tylko! Zestaw świąteczny średni składa się z dwóch słoiczków miodu, tekturowego kartonika typu walizka, wstążki ze świątecznym motywem oraz drewnianego nabieraka lub łyżki do miodu. Miody wchodzące w skład zestawu można wybierać spośród rodzajów miodu dostępnych na naszym sklepie. Obecnie w ofercie posiadamy miód lipowy, miód wielokwiatowy oraz rzepakowy a także miody smakowe np. miód z maliną, czarną porzeczką, kakao i maliną lub jabłkiem i cynamonem oraz imbirem. Miód z produktami pszczelimi takimi jak pyłek czy propolis to także świetny pomysł na prezent!

Zapraszamy do naszego e-sklepu w którym można zamówić zestaw świąteczny z dwoma miodami.

Zestaw świąteczny duży
składa się z jednego miodu o gramaturze 1100 g, drewnianej łyżki do miodu lub nabieraka, tekturowego kartonika typu walizka oraz wstążki ze świątecznym motywem. W słoiczkach o gramaturze 1100 g posiadamy następujące rodzaje tradycyjnych miodów: miód lipowy, miód wielokwiatowy, miód rzepakowy, miód gryczany miód z pyłkiem oraz miód z propolisem i pyłkiem. Oferujemy również miody smakowe lub inaczej miody z dodatkami: miód z maliną, kakao, maliną i kakao, miód z cynamonem lub miód z jabłkiem a także miód z imbirem oraz czarną porzeczką.

W naszym sklepie internetowym można zamówić duży zestaw prezentowy świąteczny z miodem.

Oferujemy również mini miody z motywem świątecznym. Mini miody dostępne są w dwóch rozmiarach: 50 g oraz 100g. W słoiczkach znajduje się miód wielokwiatowy z naszej pasieki. Istnieje możliwość personalizacji mini miodów poprzez dodanie logo firmy. Cena mini miodów to odpowiednio 6 i 8 zł za sztukę. Zamówienia z personalizacją realizujemy od 30 sztuk.

W naszym sklepie internetowym można zamówić klasyczne mini miody świąteczne.

Miód w eleganckiej, drewnianej skrzynce to wspaniały pomysł na prezent świąteczny i nie tylko! Drewniana skrzynka na miód z wypalonym logo naszej mazowieckiej pasieki zachwyci każdego fana i każdą fankę pysznego polskiego miodu. W zestawach świątecznych z drewnianymi skrzynkami znajdują się tradycyjne miody jak i pyszne miody smakowe będące połączeniem naturalnego miodu i liofilizowanych owoców lub suszonych przypraw. Przy większych zamówieniach mamy możliwość personalizacji drewnianych skrzynek na miód jak i samych etykiet na słoiczkach. Do skrzyneczek z miodem możemy także dołączyć zawieszki lub drewniane łyżki albo nabieraki do miodu. W naszym sklepie internetowym dostępne są różne rozmiary zestawów miodów w drewnianych skrzynkach.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: justyna.kalinska@bartnikmazowiecki.pl
lub telefoniczny: +48 692 346 807
Zachęcamy także do wysyłania wiadomości na Facebooku

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium