polskie produkty pszczele z własnej pasieki
język: EN znajdź nas na: facebook instagram youtube

Matki pszczele

Matki pszczele na sprzedaż

Rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na 2018 rok na matki pszczele Buckfast. Oferujemy matki pszczele, wyhodowane po matce selekcjonowanej, sprowadzonej od niemieckiego hodowcy pszczół Buckfast. Bazujemy tylko na selekcjonowanych i testowanych reprodukcyjnych matkach pszczelich, hodowanych przez niemieckiego hodowcę, zgodnie z zasadami brata Adama.

Do tej pory nasza hodowla matek pszczelich przeznaczona była na własne potrzeby, jednak w najbliższym sezonie rozpoczynamy również sprzedaż matek użytkowych. Zależy nam na tym aby oferować matki pszczele wysokiej jakości, dlatego też ich ilość będzie ograniczona. Decyduje kolejność zamówień.

Matki pszczele Buckfast
Oferujemy matki pszczele:

Matki pszczele unasiennione, ze sprawdzonym czerwieniem – 70 zł + koszt wysyłki

Matki pszczele nieunasiennione – 20 zł + koszt wysyłki (przyjmujemy zamówienia od 3 sztuk)

Ilości matek na sprzedaż ograniczone. Możliwy odbiór osobisty, nasza pasieka znajduje się w województwie mazowieckim, w okolicach Płocka.
Matki znakowane opalitką.

Zamówienia przyjmujemy:

Telefonicznie, pod numerem: +48 692 346 807 (Justyna Kalińska)

Mailowo: justyna.kalinska@bartnikmazowiecki.pl

Wszelkie pytania dotyczące naszej hodowli prosimy kierować pod numer telefonu: +48 506 484 584 (Edward Kaliński)

Zachęcamy także do wysyłania wiadomości na Facebooku: https://www.facebook.com/bartnikmazowiecki

W swojej pasiece pracujemy w większości na pszczołach Buckfast, dzięki czemu mamy możliwość oceny tej pszczoły pod kątem jej cech użytkowych. Pszczoły Buckfast na których pracujemy charakteryzują się niską rojliwością, co znacznie ułatwia pracę w pasiece, zwłaszcza przy dużej liczbie rodzin pszczelich. Sami posiadamy kilkaset rodzin pszczelich i zdajemy sobie sprawę jak ważna jest niska rojliwość pszczół. Kolejną ważną cechą pszczół Buckfast jest ich łagodność. Pszczoły Buckfast charakteryzują się również wysoką miodnością i wykorzystywaniem nawet małych pożytków.

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą odkładów pszczelich dostępnych do odbioru na terenie województwa mazwieckiego.Matki pszczele Buckfast
Matki pszczele Buckfast
Do góry