Polskie miody z własnej pasieki
język: EN znajdź nas na: facebook instagram

Miodki na wesele

Miodki na wesele

Oferujemy miodki na wesele będące doskonałym podziękowaniem dla gości weselnych od Młodej Pary.
Miodki na wesele są dostępne w słoiczkach o dwóch pojemnościach – mniejszy czyli 40 ml (ok. 50 g miodu) oraz większy czyli 80 ml (ok. 100g miodu). W mini słoiczkach będących podziękowaniem dla gości znajduje się miód pochodzący z naszej pasieki.

Wzór na materiale okalającym wieczko mini miodów można indywidualnie dopasować do motywu przewodniego wesela, istnieje również możliwość skorzystania z gotowego wzoru.

Cena miodków na wesele obejmuje miód lipowy w mini słoiczkach, materiał z dopasowanym wzorem, wstążkę/sznurek, naklejkę na słoiczek lub winietę z imieniem gościa.

Zamówienia na miodziki najlepiej składać minimum 3 tygodnie przed weselem. Możliwy jest odbiór osobisty miodków w Warszawie lub w Płocku, istnieje również możliwość bezpiecznej wysyłki kurierem. Koszt wysyłki to około 20-30 zł, zależnie od wagi przesyłki.

Miodki na wesele

Mini miody to słodkie i zdrowe podziękowanie dla gości weselnych od Pary Młodej. Miodki świetnie sprawdzą się także jak drobne upominki dla gości biorących udział w Komunii lub Chrzcie Świętym, mogą być także dodatkiem do upominku dla kontrahentów firmowych.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 692 346 807 lub adresem mailowym: justyna.kalinska@bartnikmazowiecki.pl

Zachęcamy także do wysyłania wiadomości na Facebooku: https://www.facebook.com/bartnikmazowiecki

Miodki na wesele Naturalny i pyszny prezent weselny Fajny pomysł na prezent weselny Miodki na wesele Naturalny i pyszny prezent weselny Fajny pomysł na prezent weselny

Naturalny i pyszny prezent weselny Fajny pomysł na prezent weselny Naturalny i pyszny prezent weselny

Do góry